Nutikassa

Nutikassa ehk uue põlvkonna iseostlemissüsteem

Uue iseostlemissüsteemi eripäraks on osalise ostukontrolli rakendamine, mis muudab igapäevaste ostude tegemise veelgi kiiremaks ja lihtsamaks.

Nutikassa ergonoomsed iseskaneerimise puldid on puutetundlike ekraanidega, pakkudes Säästukaardi kliendile mugavaimat ostukogemust. Lisaks pakub Nutikassa allahinnatud toodete skaneerimise süsteemi, tänu millele ei pea klient enam toodet kaks korda skaneerima ning vajalik pole ka teenindaja sekkumine. Suuremaid oste plaanides on müügisaalis pihuarvutiga tooteid ülilihtne valida ja kaup pärast skaneerimist kohe ostukotti lisada.

Lisaks iseskaneerimise süsteemile suurendab Coop Eesti iseteeninduskassade arvu. Iseteeninduskassa on mõeldud eeskätt väiksema tootearvuga kiiremate ostude jaoks. Esimene Nutikassa iseteeninduskassa avati uusimas Maksimarketis Tartu Kvartali keskuses.

Osades Coopi kauplustes on plaanis rakendada hübriidlahendust ehk mõlemat varianti. Lähema kahe aasta jooksul paigaldab Coop Eesti Nutikassa lahendused vähemalt 20 kauplusse üle Eesti.

 

Iseskaneerimine

 

nutikassa

 

 

Iseteeninduskassa

 

843 iseteenindus

 


Kampaaniad